Ana Sayfa >  Nakliye & İade

Nakliye & İade


• Uluslararası nakliye Air INTERNATIONAL EMS Express Şirketi tarafından bir hafta içinde yapılır, genellikle teslim edilir.
• Tüm siparişler, tam satın alma bedeli için sigortalıdır ve EMS web sitesinden veya DHL'den takip edilebilir.
• Tüm uluslararası gönderiler özellikle perakende satışlarda EMS ile gönderilirken, toptan satış için şimdi bizimle iletişime geçin, geribildirimimiz şimdi tıklayın! Bu nedenle, gerçek nakliye yeni marka kalitesinden yararlanan daha fazla para toplayan retailing.Save ücretsiz gönderim ve büyük indirim tadını çıkarabilirsiniz neden burada.
• Biz profesyonel bir çevrimiçi satıcısız ve EMS ile uzun vadeli, nakliye emrini ifade etmekte ve paketleriniz geldiğinde evde olduğunuzdan emin olduğunuzdan emin olmanız için teslimat sunmak için işbirliği yapıyoruz.
• Tüm paketler başka bir kutuya gönderilir !!
• Sipariş verdikten sonra, sipariş onayı almak için lütfen e-postanızı kontrol edin, ayrıca web sitemizdeki "Sipariş Takibi" nin bottonunu kullanarak çevrimiçi sipariş verebilirsiniz!
İade politikası
• Tam memnuniyet için kararlıyız. Buradaki tüm sipariş verilen ürünler buradaki "web sitemizde gördüğünüz şey 7 gün içinde elde ettiğiniz şeyler" kelimesi ile yakından ilişkilidir. Kolay değişim ve dönüş politikasının tadını çıkarmadan önce, öğeleri geri göndermeden önce bize gönderim adresini ödemek zorundasınız. Tüm eşyalar orijinal haliyle geri getirilmelidir; yani giyilmemiş, değiştirilmemiş veya yıkanmış, tüm etiketler iliştirilmiştir.
• Sipariş edilen tüm ürünler burada seçtiğiniz doğru malzemelerdir. Size doğru sipariş paketini vereceğiz. Dolayısıyla, geri ödeme için doğru öğeleri iade ederseniz: iade edilen tüm öğeler, bir miktar geri yükleme ücretine tabidir. Nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez.
• Doğru sipariş paketinin iadelerinin veya değişimlerinin gönderim bedelini kapsamıyoruz, nakliye ve taşıma masraflarından siz sorumlusunuz. Ayrıca, kendi güvenliğiniz için takip ve sigorta eklemenizi öneririz, çünkü kayıp gönderilerden sorumlu değiliz.
• Geri döndürülen tüm mallar, geri bildiriminizi aldıktan sonra size e-postayla gönderilen gönderim adresine gönderilecektir!
Utwisselingen
• Orijinal sipariş sevkiyatını kabul ettikten sonra 7 gün içinde farklı bir ebat veya renk değişimi teklif edeceğiz. Sipariş Kimliğiniz ile lütfen bizimle iletişime geçin ve ekip üyelerinden biri size yardımcı olacaktır. Öğeleri farklı bir stille değiştirmek isterseniz öğelerinizi geri ödeme * koşuluyla (İade politikası uyarınca) geri getirirsiniz ve tercih ettiğiniz stil için yeni bir sipariş verirsiniz.
• Geri öğeleri göndermeden önce bize başvurmanız gerekir. Tüm eşyalar orijinal haliyle geri getirilmelidir; yani giyilmemiş, değiştirilmemiş veya yıkanmış, tüm etiketler iliştirilmiştir. Aşınmış veya kirli eşyalar size iade edilecektir.
• Borsaların gönderim bedellerini kapsamıyoruz, geri gönderim bedelinden ve değiştirilen ürünlerin size geri gönderilmesinin nakliye ve taşıma masraflarından siz sorumlusunuz. Kayıp eşyalarınızdan sorumlu olmadığımız için kendi emniyetiniz için eşyalar gönderirken takip ve sigorta eklemenizi öneririz. Nakliye ve taşıma masrafları iade edilmez. Nakliye ve ücretler iade edilmez.
Sipariş İptali
• Siparişin gönderilmesinden önce bir siparişin iptali talep edilmelidir. Siparişi verdikten sonra, mümkün olan en kısa sürede tüm siparişleri işleme koyduğumuzdan, bir sipariş verildikten sonra daima bir sipariş iptal edemeyiz. Umarım bu önemli uygulamaları anlarsınız. Sipariş sevkiyatından sonra iptaller, İade politikamız uyarınca işlem görür.
Dost Not: Siparişinizi verdikten sonraki 3 gün içinde 10 haneli takip numaranızı almadıysanız, posta sunucunuz istenmeyen posta olarak görmüş olabilir. Bu durumda, siparişleri takip etmek için lütfen bizimle iletişime geçin.
Copyright © 2021 En Iyi Adidas Serisi Ayakkabı Online Satış.All Rights Reserved.Powered by www.adbilar.com